Tosti par sievietēm

[quads id=1]

Par to, lai debesis vienmēr būtu zilas, saule nebeigtu spīdēt, rozes allaž ziedētu un arī sievietes vienmēr paliktu skaistas!
Sievietes ar asarām panāk vairāk, kā vīrieši ar prātu. Tad iedzersim par gudrām sievietēm, kuras vienmēr zina, kuros brīžos jādomā ar prātu, un kuros – labāk paraudāt!
Pacelsim glāzes par sievietēm, par viņu dzidrajiem smiekliem! Par to, lai nenodzistu mirdzums viņu acīs! Un par to, lai mums būtu vistiešākais sakars ar šo mirdzumu!
Pacelsim glāzes, lai katrai sievietei piederētu 4 zvēri: lauva – gultā, Jaguārs – garāžā, sudrablapsa – uz pleciem un vēl ēzelis, kas par to visu maksā!
Sievieti salīdzina ar lietussargu un saulessargu. Jā, jā, nebrīnieties! Kas mūs sargā no lietus rudenī? Lietussargs. Kas mūs sargā no saules vasarā? Saulessargs. Sieviete mūs pasargā gan no dzīves negaisiem, gan no nepatikšanu dūrieniem.
Tāpēc pacelsim glāzes par lietussargiem un saulessargiem pie mūsu galda!
Vīriešus vairāk interesē tas, ko par viņiem domā, sievietes -, ko par viņām runā.
Pacelsim glāzes par sieviešu domām un vīriešu runām!
Brienot pāri strautam, sieviete paceļ svārkus virs ceļiem.
Pacelsim glāzes par to, lai sievietes šķērsotu upes, jūras un okeānus!
Ķīnā reiz dzīvoja pūķis, kurš ēda tikai un vienīgi nevainīgas meitenes. Iedzersim par to, lai tas pūķis atlido uz Latviju un nomirst badā!
Ja vīrietis prot paskaidrot, kāpēc viņš mīl sievieti, tas nozīmē, ka viņš nemīl. Ja sieviete spēj paskaidrot, kāpēc viņa mīl vīrieti, tas nozīmē, ka viņa labi zina vīrieša vērtību.
Pacelsim glāzes par sievietēm, kuras prot noteikt vīrieša vērtību!

[quads id=2]

Ādams strādā paradīzes dārzā. Garām iet Ieva. Ādams skatās uz Ievu un vairs nespēj strādāt. Ādams griežas pie Dieva:
– Dievs, kāpēc Tu Ievu radīji tik skaistu?
– Lai tu viņu mīlētu, Ādam.
– Dievs, kāpēc Tu Ievu radīji tik dumju?
– Tāpēc, lai viņa mīlētu tevi.
Pacelsim glāzes par dievišķo gudrību!
Sievietes ir rozes, vīrieši ir ūdens vāzē, nu tad iedzersim par to, lai ūdens tajā tiktu bieži manīts!
Vīrieši – sieviešu vājība, bērni – prieks!
Mīļās sievietes ļausimies vājībām, lai vēlāk varētu priecāties!
Tur, kur atrodas sieviete, pēkšņi kļūst mājīgi, silti, un ap sirdi paliek pavisam jauki. Iedzersim par to, lai īstām sievietēm apkārt būtu tikpat īsti vīrieši!
Ādams griezās pie Dieva ar lūgumu radīt viņam draudzeni, kuru varētu ņemt par sievu. Dievs paņēma mazliet saules siltuma, mazliet mēness spīduma, mazliet stirnas grācijas, mazliet gulbja cēluma, mazliet rīta vēsmas…žagatas pļāpīgumu, lakstīgalas mēli, lietus gāzmas, pērkona grāvienus un zibens šautras. Visu to samaisīja, un no šī maisījuma radās sieviete. Dievs iepūta viņā dvašu un pavēlēja Ādamam:
– Ņem un mokies!
Draugi, pacelsim glāzes par šo debešķīgo maisījumu!
Zemeslodi šķērso paralēles, kas nekad nekrustojas, un meridiāni, kas krustojas tikai polos.
Draugi, pacelsim glāzes gan par sievām, gan par mīļākajām un ar to, lai viņu ceļi nekad nekrustotos!

[quads id=2]

Sievietes mēdz salīdzināt ar ziediem: skaistas kā rozes, maigas kā lilijas, trauslas kā mimozas, reibinošas kā ievas. Iedzersim par šo krāšņo ziedu pušķi, kas šodien sapulcējušās pie šī galda!
Nevainojama sieviete – tā ir tāda sieviete, kuru nekādā veidā nevar vainot tajā, ka viņai trūkst vēlmes izskatīties vēl labāk, nekā viņa jau izskatās. Par nevainojamām sievietēm!
Kāds mednieks visu dzīvi sapņoja nomedīt zelta caunu. Ne reizi vien viņš izstaigāja kalnus krustām šķērsām. Gāja gadi. Mednieks kļuva vecs, viņam jau bija par grūtu klaiņot tālu kalnos, un viņš sāka medīt ielejā – gandrīz pie savām mājām. Un reiz viņš sastapa brūnzeltaino skaistuli.
Mednieks vaicāja:
– Kur tu slēpies līdz šim? Es tevi esmu meklējis visu mūžu.
– Un es visu mūžu esmu dzīvojusi šajā kalnu ielejā, – atbildēja cauna. – Vai tu neesi sapratis, ka mūža meklējumus un maldus atsver viens mirklis?
Par sievietēm mums blakus un par to mirkli, kad esam viņas atraduši!
Kamēr vīrietis domā, tikmēr sieviete jau zina atbildi. Iedzersim par sievietes intuīciju, kas strādā ātrāk un labāk par jebkuru loģiku!

[quads id=2]

Īsts vīrietis nekad neaizmirst sievietes dzimšanas dienu un nekad nezina, cik viņai gadu. Par to, lai sievietes savā dzīves ceļā sastaptu tikai īstus vīriešus!
Bērni ir dzīves rota.
Pacelsim glāzes par to, lai šīs rotas mēs dāvātu daiļajām dāmām!
Kad sieviete pirmo reizi piekrāpa vīrieti no sienas izkrita viens ķieģelis, otro reizi vēl viens, trešo vēl viens…
Nu tad iedzersim par sievietēm, kuru priekšā sabrūk sienas!
Pati pirmā sieviete bija Ieva. Pati skaistākā sieviete – Kleopatra. Pati gudrākā sieviete – Žorža Sanda. Vīrieši, aizmirstiet to! Pati pirmā, pati skaistākā un pati gudrākā sieviete atrodas jums blakus.
Pacelsim glāzes par sievietēm mums blakus!
Nekad neielaidies strīdā ar sievieti! Ja tu izrādīsies pārāks, viņa tevi uzskatīs par nepieklājīgu. ja strīdā uzvarēs viņa – tevi uzskatīs par pēdējo muļķi.
Pacelsim glāzes par acīmredzamām un neapstrīdamām patiesībām!
Sievietes apģērbs ir viņas ierocis un bruņas.
Pacelsim glāzes par vispārēju un pilnīgu atbruņošanos!
Meitene ir kā zvaigzne. Bet zvaigznes spīd tikai naktī.
Tad pacelsim glāzes un iedzersim par mirdzošām un skaidrām naktīm!
Par sievietes gadiem neklājas runāt. Pašas sievietes savu dzīvi iedalījušas septiņos posmos – bērns, meitene, jaunava, jauna sieviete, jauna sieviete, jauna sieviete, jauna sieviete.
Pacelsim glāzes par sievietēm – vienmēr jaunām un valdzinošām!
Savādi: ir sievietes, kurās neviens neiemīlas, bet kuras visi mīl. Ir sievietes, kurās visi iemīlas, bet kuras neviens nemīl. Bet laimīga ir tā sieviete, kuru visi mīl, bet kurā iemīlējies tikai viens.
Pacelsim glāzes par laimīgām sievietēm!

[quads id=3]